Menu
Krepšelis

Užsakymams virš 50 Eur NEMOKAMAS PRISTATYMAS 

Spalvų tendencijos 2021 m.

02 gruod. Spalvų tendencijos 2021 m.
Paskelbta Simona 0 Komentarai(s) 408 Peržiūrėta(s)

2021 m. pavasaris bus laimingas ir ryškus! Šių metų spalvų paletė atspindi paskutinius audringus metus ir suteikia žmonėms atgimimo jausmą, kuris šiuo metu visiems taip reikalingas. Numatoma spalvų paletė yra susijusi su viltimi ir optimizmu, parinktos ryškios ir raminančios spalvos, kurias įkvėpė gamtos elementai.


Madingos šio sezono spalvos. 


Ryški rožinė spalva.

Kitos 2021 m. Spalvos tendencijos krypsta į ryškius ir akį traukiančius atspalvius, pavyzdžiui drąsią, ryškią ir karštą rožinę spalvą. Fuksija yra viena išraiškingiausių laimės ir džiaugsmo spalvų. Vien žiūrėdama į ją jautiesi susijaudinusi ir laiminga. Šią spalvą galima dėvėti su neutraliais atspalviais, jei norite sušvelninti įvaizdį arba su kitomis ryškiomis spalvomis, jei norite gyvos ir drąsios išvaizdos. Sakoma, kad karštas rožinis atspalvis yra flirtuojantis ir viliojantis. 
Oranžinės spalvos tonai.

Oranžinė spalva visada yra tendencija, tačiau jos tonai ir atspalviai skiriasi. Kai kuriems iš mūsų žiemą patinka tamsesnė ir ryškesnė nei vasarą, tačiau bet kokiu atveju tai bus labai populiari spalva šiais metais. Ją derinsime su drabužių detalėmis ir aksesuarais. Itin populiarus bus geltonos ir kupranugarių spalvos derinys.


Pilka spalva.

2021 metų pradžioje mados ekspertai teigė, kad šių metų metų spalva bus ne tik viena, bet dvi pilkos spalvos- ir šviesi ir tamsi. Taigi greičiausiai šiais metais pamatysite daug pilvų spalvų, galbūt net rankinėse, batuose ir aksesuaruose. Kalbant apie derinius, ryškiai geltonas atspalvis ir pilka yra 2021 metų metų spalvos , kurios sinchroniškai reiškia vienybę, stabilumą ir viltį. 


Žemės tonų atspalviai

2021 metais daugumoje moteriškų drabužių vyraus žemės spalvos, pavyzdžiui, beveik balta, šviesi smėlio spalva, deginta oranžinė, ruda, šviesi alyvuogių spalva ir kt. Šie atspalviai nuteikia atpalaiduojančiai, prašmatniai ir ramiai.


Pasteliniai atspalviai.

Niekas kitas nesako ‘taip’ pavasariui, kaip graži pastelė! Pastelinės spalvos bus labai populiarios 2021 metais. Ypač populiari bus gaivi mėtų spalva. Pasak daugelio mados ekspertų, pastelinė žalia spalva išreiškia dabartinį laikmetį, suvokiant bandymą išsaugoti mūsų gamtą. Tai spalva, kuri taip pat reiškia saugumą ir sveikatą.


 Ryškiai mėlyna ir tamsiai mėlyna.

Klasikinis spalvų derinys grįžta į madą. Dizaineriai patvirtino nesenstančią juodos-baltos paletę Paryžiaus iki Niujorko mados renginiuuose. Trumpa balta striukė ir juodas sijonas paaukštintu liemeniu bus drabužių derinys pavasariui! Kartais nepriekaištingai balta, kartais dramblio kaulo ar grietinėlės atspalvis ... Balta spalva pabrėžia vienspalvį siluetą, derindama grafinę estetiką su juodu kostiumu ar ilgu juodu švarku, įterpiant prašmatnių detalių, pavyzdžiui, nėriniuotą apykaklę. Taip pat madingi bus ir juodos-baltos rutuliukai, taškeliai.. 


Juoda- balta.

Klasikinis spalvų derinys grįžta į madą. Dizaineriai patvirtino nesenstančią juodos-baltos paletę Paryžiaus iki Niujorko mados renginiuuose. Trumpa balta striukė ir juodas sijonas paaukštintu liemeniu bus drabužių derinys pavasariui! Kartais nepriekaištingai balta, kartais dramblio kaulo ar grietinėlės atspalvis ... Balta spalva pabrėžia vienspalvį siluetą, derindama grafinę estetiką su juodu kostiumu ar ilgu juodu švarku, įterpiant prašmatnių detalių, pavyzdžiui, nėriniuotą apykaklę. Taip pat madingi bus ir juodos-baltos rutuliukai, taškeliai.Gėlėti audiniai ir raštai

Gėlės yra puikus būdas suteikti savo aprangai gyvybės ir spalvų. Gėlės yra šviežumo ir grožio simbolis, todėl šį sezoną gėlių raštai ir toliau vyraus mados tendencijose. 2021 metais galime tikėtis pamatyti ne tik neutralių atspalvių gėlių raštų, švelnios spalvų paletės, susidedančios iš subtilių tonų skirtumų, bet ir ryškių, akį traukiančių gėlėtų suknelių, sijonų, kelnių, švarkelių ir kitų aprangos elementų.


 


Rašyti komentarą