Menu
Krepšelis

Užsakymams virš 50 Eur NEMOKAMAS PRISTATYMAS 

Kaip pasirinkti suknelės dydį

02 gruod. Kaip pasirinkti suknelės dydį
Paskelbta Simona 1 Komentarai(s) 439 Peržiūrėta(s)

Kaip teisingai pasirinkti suknelės dydį. 

Tai gali būti labai apmaudu, kai užeisite į parduotuvę ir turėsite matuotis  suknelę po suknelės, kad nustatytumėte savo dydį!  Nors daugumoje parduotuvių suknelių dydžiai skiriasi, jei žinote savo išmatavimus, neturėtumėte problemų išsiaiškinti, kurie dydžiai jums labiausiai tinka.

1. Suknelės dydžio matavimas.  1. Išmatuokite savo krūtinę.

Norėdami tinkamai išmatuoti, turėsite išmatuoti visą krūtinės dalį. Įsitikinkite, kad matavimo juosta (pirmenybę teikianti minkšta suknelės gamintojo matuoklė) eina po jūsų rankomis. [1]

Laikykite matavimo juostą tvirtai, bet ne per tvirtai. Jei tai padarysite per griežtai (jei jūsų krūtinė iškyla virš juostos), gausite neteisingus išmatavimus ir jūsų suknelė netiks tinkamai. 2. Išmatuokite juosmenį.

Sulenkite į vieną pusę (nesvarbu, kuri) ir raskite natūralų liemens raukšlę. Ties raukšle išmatuokite juosmenį ir įsitikinkite, kad matavimo juosta yra šiek tiek laisva.

Taip pat galite rasti savo natūralų juosmenį, matuodami 5 cm aukštyn nuo pilvo mygtuko. Paprastai tai yra mažiausia jūsų liemens dalis.


3. Išmatuokite klubus.

Atsistokite kartu kojomis. Matuokite visą klubų dalį ir galą. Paprastai tai yra tarp jūsų tarpkojo ir pilvo mygtuko. Vėlgi, norėsite, kad matavimo juosta būtų šiek tiek laisva, kad jūsų suknelės dydis nebūtų per mažas.

 
4. Pažvelkite į dydžių lentelę.

Turėkite omenyje, kad dydžių lentelės skirtingose ​​parduotuvėse paprastai skiriasi ir kad net atlikdami matavimus ir dydžių lentelę, galite nustebti dėl daugybės dydžių, į kuriuos, atrodo, tilpsite. Tačiau šią dydžių lentelę galite naudoti kaip pagrindinį vadovą.

Visada rinkitės didesnį dydį, jei matuojate du dydžius, ypač jei užsakote internetu.

Venkite suknelių dydžio generatorių, nes jie dažniausiai suteikia jums netinkamus dydžius. Suknelių dydžio generatoriai tvirtina, kad kiekvienoje parduotuvėje gali pasakyti savo suknelės dydį (nes tiek daug parduotuvių skirtingai išmatuoja savo moteriškus drabužius) [2].

Jei žiūrite į europietiškus dydžius, norėtumėte sužinoti šią diagramą, kurioje Amerikos dydžiai paverčiami europietiškais.

 

 
5. Konvertuokite skaičius į raides, kad galėtumėte juos keisti.

Kai kuriose parduotuvėse nenaudojami įprasti 6, 8, 10, 12. Vietoj to jie naudoja tokias raides kaip XS, S, M ir kt. Laimei, šie raidžių dydžiai paprastai atitinka konkrečius skaitinius dydžius ir pagal tai galite išsiaiškinti savo dydį .

Amerikos dydžiais; 2 dydis yra XS, 4 dydis yra S, 6 dydis yra M, 8 dydis yra L, 10 dydis yra XL, 12 dydis yra XXL. Paprastai taip yra, nors dydžiai vis tiek gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės.

2 dalis Dydžio nustatymas konkrečiose parduotuvėse


1. Pirkdami internetu visada patikrinkite dydžių vadovą.


Daugumoje, jei ne visose, internetinėse drabužių svetainėse yra diagrama, paaiškinanti jų dydžių matmenis. Kartais suknelės bus didesnės ar mažesnės nei jūsų įprastas dydis, todėl norėsite, kad matavimai būtų patogūs, kad patikrintumėte svetainės dydžio vadovą.

Patartina apsipirkti tose pačiose svetainėse, nes greičiausiai jau žinote, koks dydis jums labiausiai tinka.

 
2. Patikrinkite dydį kiekvienoje parduotuvėje.

Kai žinosite savo matavimus, turėsite patikrinti skirtingus dydžius skirtingose ​​parduotuvėse. Daugybė parduotuvių ir daugybė prekės ženklų sukneles gamina atskirai. Daug kartų galite patikrinti etiketę, kad sužinotumėte, kur jūsų matavimai patenka.

Pavyzdžiui, „Target“ mažoje „Target“ (skaitiniu dydžiu: 0 arba 2) krūtinė yra nuo 85,09 cm iki 86,39, juosmens matmenys - nuo 66,04 iki 67,31 cm, o klubo ilgis - nuo 91,44 cm iki 93,98 cm. [3 ]

Parduotuvėje „Top“ amerikietiško 6 dydžio krūtinė yra 87 cm, juosmens - 69,2 cm, o klubo ilgis - 91,5, o tai yra mažesnė nei bendro dydžio lentelė. [4]


 3. Paklausti.

Kartais geriausias būdas sužinoti suknelių dydžius skirtingose ​​parduotuvėse yra paprašyti pardavėjo. Nebūsi pirmas žmogus, kuris supainios, o pardavėjai žino, kad daugumoje parduotuvių suknelių dydžių metodas yra kitoks. Kol žinote savo matavimus, jie turėtų jums padėti.

3 dalis Geriausios suknelės pasirinkimas


 1. Pasirinkite tinkamą suknelę tiesiam kūnui.

Jei turite tiesų kūną (siauri klubai, be krūtinės, be galo), yra tam tikrų suknelių, kurios jūsų kūną glostys geriau nei kitos. Pritaikyti apvalkalai ir klasikinės pamaininės suknelės tinka šiam kūno tipui.

Imperijos juosmens ar A formos sijonai ant suknelės padeda suteikti jums keletą vingių, jei toje srityje neturite daug.

Taip pat galite sukurti dramatiškesnį efektą, turėdami suknelę iš peties. Tokios suknelės iškirptė labiau atkreipia dėmesį į raktikaulius ir rankas.


 2. Pasirinkite sukneles, o ne padidinkite viršutinę kūno dalį, jei turite kriaušės formos figūrą.

Kriaušės formos iš esmės reiškia, kad esate pilnesnis klubuose ir gale, o mažesnis - aplink krūtinę. Suknelės atviru kaklu ir be petnešėlių tinka atkreipti dėmesį į viršutinę kūno dalį, išryškinti turtą. [6]

Imperijos liemenys, pilni ir A formos sijonai taip pat patobulina jūsų klubus ir padeda atrodyti pasakiškai!
3. Pagerinkite savo formą, jei turite smėlio laikrodžio figūrą.

Tai reiškia, kad jūs turite visą krūtinę ir pilnus klubus, siauresniu, apibrėžtu juosmeniu. Norėsite pasirinkti sukneles, kurios įsispraudžia į juosmenį ir demonstruoja savo figūrą.

Vyriški drabužiai, megztos suknelės ir liemenį turintys apvalkalai yra geri statymai, rodantys jūsų figūrą.
4. Jei turite obuolio formą, atkreipkite akis į viršų.

Iš esmės tai reiškia, kad siauriausias taškas yra ties šonkauliais, virš natūralaus juosmens. Imperijos liemenys yra geras statymas atkreipti dėmesį į viršų, nes jų juosmens linija sėdi tiesiai žemiau krūtinės.

Pasirinkite suknelę su detalėmis aplink iškirptę, nes tai atkreips dėmesį į viršų.

Pilni sijonai arba A formos sijonai ant suknelės gali suteikti jums smėlio laikrodžio figūrą.
5. Atkreipkite dėmesį žemyn, jei turite pilną biustą.

Kai jūsų krūtinės išmatavimai yra išsamesni nei klubų ir užpakalinės dalies matmenys, gera išvaizda yra atitraukti dėmesį nuo krūtinės ir išlyginti viršutinę ir apatinę dalį pasirinktomis suknelėmis.

V formos kakleliai ir apynasrių viršeliai gali sukurti lieknėjimo efektą (ir gerai atrodyti, kai pilnesni biustai).

A formos ir pilno sijono suknelių stiliai padės sukurti pusiausvyrą tarp viršutinės ir apatinės. Suknelių pasirinkimas su detalėmis apačioje taip pat gali padėti atkreipti dėmesį į apačią.

1 Komentarai(s)

Monika:
20 bal. 08:09:22
Atsakyti

Daugumai žmonių drabužių pasirinkimas ir jų dydis yra ne tik sunki, bet ir paini užduotis. Kokio stiliaus ir dydžio drabužius kokiai progai dėvėti, yra įgūdis, kurio daugeliui žmonių nepavyksta pasiekti. Bet aš džiaugiuosi galėdamas perskaityti jūsų informatyvų tinklaraštį, kuris mums padės ir išmokys visų manierų.

Rašyti komentarą