Didesnių dydžių leginsai (tamprės, timpės). Kaip jas vilkėti?

Leginsai (tamprės, timpės) yra aptemptos ir parodo visas figūros linijas, todėl plius dydžio merginos niekada negalėtų jų dėvėti, tiesa? NE! Timpės yra puikus pasirinkimas laisvalaikiui bei sportui visoms moterims, nesvarbu, ar esate įprastos, ar XL dydžių figūros. Viskas priklauso nuo to, kaip juos nešiosite. Štai keletas patarimų.


1. Dėvėkite aukštos kokybės leginsus

Jei norite atrodyti nuostabiai su aptemptais leginsais, eikite elegantišku keliu. Svarbiausia yra aukštos kokybės plius dydžio timpės. Yra daug skirtingų tipų, įskaitant sportinės (jogos) tamprės, storesnės medžiagos timpės, dirbtinės odos leginsai, džeginsai (džinsiniai leginsai), aksominės (veliūrinės) tamprės. Sąrašas tęsiasi. Kad ir kuriuos leginsus pasirinktumėte, įsitikinkite, kad jie yra pakankamai nepermatomi, gerai pagaminti, tamprūs ir ploni, bet ne per daug! Jie turi būti aptempti, jų paskirtis yra išlyginti kūno formas ir nelygumus, neprarandant dailaus silueto. Aukštas, platus juosmuo taip pat nepaprastai padeda suteikti jums glotnią, seksualią išvaizdą.


2. Vilkėdamos didelių dydžių tampres, venkite trumpų palaidinių

Jūs tikriausiai girdėjote tai milijoną kartų! Su leginsais geriausia dėvėti viršutines dalis, kurios dengia jūsų apačią ir taip, tarpkojį! Tai skamba kvailai, bet tai yra tiesa! Laikykite savo asmenines dalis privačias, nes aptemptos timpės (ypač iš plonesnio audinio) paprastai parodo viską. Išimtis gali būti, jei dėvite tikrai storas tampres (labiau panašias į kelnes), tačiau net ir tada ilgesnė palaidinė, dėvima su leginsais, suteikia dailesnį siluetą. Viršutinio drabužio ilgis, kurį dėvėsite su plius dydžio leginsais, tinka bet koks – pradedant nuo ​​kirkšnies, baigiant iki kelių centimetrų virš kelių, svarbu tik kad jis būtų ilgesnis nei vidutinis. Tikslus ilgis skirsis atsižvelgiant į jūsų proporcijas ir viršutinės dalies formas. Ilgas megztinis puikiai tiks, jei norite vizualiai sumažinti savo šlaunis. Jei esate žemo ūgio, laikykite viršutinę dalį trumpesnėje pusėje, nes jei viršus bus per ilgas, jūsų kojos atrodys dar trumpesnės. Viršutinė tamprių dalį gali dengti ir ilga tunika, ilgesni marškiniai ar liemenė. Asimetriškos palaidinės su trumpesniu priekiu ir ilgesniu galu irgi yra labai populiarios. Yra tiek daug pasirinkimų!


3. Rinkitės liekninančias spalvas

Žiemą - juodi, tamsiai pilki, rudi ar tamsiai mėlynos spalvos leginsai. Įvairūs atspalviai yra puikus fonas gražiai viršutinei daliai, o tamsesnės spalvos plonina apatinę kūno dalį.  Vasarą taip pat galite dėvėti juodus leginsus, tačiau su jais gali būti karšta. Tokiu atveju išbandykite baltus džeginius, kurie yra populiaresni už baltas tampres, nes yra nepermatomi, bet tuo pačiu nėra sunkūs. Norėdamos atrodyti tikrai aukštos ir lieknos su xl dydžių leginsais, išbandykite vienspalvius drabužius, pvz., visiškai juodą arba visiškai tamsiai mėlyną, tačiau būtinai keiskite tekstūras, kad vienspalviai drabužiai nuo galvos iki kojų neatrodytų nuobodūs. Pavyzdžiui, galite dėvėti juodo aksomo viršutinę dalį su juodais leginsais. Mėgstate rengtis spalvingiau? Dėvėkite šviesią arba ryškią viršutinę dalį su tamsiomis plius dydžio tamprėmis, kad atkreiptumėte dėmesį į savo gražų veidą.


4. Venkite gremėzdiškos avalynės

Yra tiek daug batų, kurie puikiai atrodys su tampėmis, įskaitant balerinos tipo batelius, įspiriamus mulo tipo batus/šlepetes, baseino šlepetes, plokščius arba žemus sandalus, basutes, sportbačius, batus ir kt. Svarbiausia atsiminti – venkite sunkių, gremėzdiškų batų, dėl kurių atrodysite niūriai. Taip pat laikykitės atokiau nuo aukštakulnių, nebent norite atrodyti kaip 19-metė pakeliui į naktinį klubą. Batai, atidengiantys viršutinė pėdos dalį, tokie kaip mielos basutės ar kuklūs sandalai, yra labai gražūs, todėl jūsų kojos atrodys ilgesnės. Kita vertus, mažagabaričiai sportiniai sportbačiai (užmaunami arba suvarstomi) gali atrodyti itin mielai, jei ieškote sportiškos išvaizdos. Tik nedėvėkite sunkių, gremėzdiškų bėgimo batų!


5. Turėkite savo stilių ir jauskitės gerai

Paskutinė pastaba – turite norėti dėvėti tampres (timpes), kad jose atrodytumėte gerai, todėl jei nesijaučiate gerai, vilkėdama leginsus- jų ir nevilkėkite. Plius dydžio  leginsai  tinka ir patinka ne visoms. Ar esate pasiruošusi įsimylėti tampres, o gal jau esate leginsų gerbėjų klubo narė? Peržiūrėkite šiuos laisvalaikiui skirtus komplektus, įkvėpsiančius, kaip vilkėti leginsus didelių dydžių merginoms ir moterims.