Ar tinka didesnių dydžių moterims pieštuko formos (pieštukiniai) sijonai?

Pamiršk , ką girdėjai! Pieštukiniai sijonai puikiai atrodo visiems kūno tipams ir dydžiams. Didelio dydžio mada garsėja tuo, kad riboja, ką moterys turėtų dėvėti . Tiesa ta, kad nesvarbu, kokio dydžio drabužius mergina ar moteris dėvi, ji turėtų jaustis gerai, užtikrintai ir patogiai. Vienas iš prasčiausią reputaciją turinčių drabužių yra pieštukinis sijonas. Tačiau šis stilius iš tikrųjų yra itin tinkantis visoms formoms ir dydžiams! Kartą ir visiems laikams, įrodysime, jog pieštuko formos sijonai xl dydžiams atrodo tikrai gerai ir juos dėvėti yra tikrai smagu! Pasirinkdama jai tinkamą stilių, kiekviena moteris turi galimybę puikiai atrodyti su pieštuko formos sijonu. Pasidalinsime keletu mėgstamiausių patarimų ir gudrybių, kaip sukurti idealų įvaizdį su pieštuko formos sijonu. Skaitykite toliau ir sužinosite, kodėl pieštukiniai sijonai yra tobulas drabužis, kurį galima pridėti į bet kurios didesnio dydžio drabužių spintos.

1. Pieštukiniai sijonai vizualiai pailgina plius dydžių moterų juosmenį.

Pieštuko formos sijonas yra privalomas jūsų stiliui, nes jis išryškina natūralias kūno formas. Aptempdamas liemenį, jis sukuria glotnų siluetą, kartu suteikdamas aukštesnio ūgio iliuziją. Tai tikrai puikus būdas parodyti ir išryškinti natūralius savo kūno apvalumus.

2. Juodas pieštukinis sijonas- darbinio įvaizdžio klasika

Viklėdama juodos spalvos pieštukinį sijoną darbe niekada neprašausite. Prie sijono pasirinkite klasikinius baltos spalvos marškinius, o jei dar pridėsite derintį švarką- turėsite tobulą darbinį įvaizdį. Vieną dieną marškinius susikiškite į sijoną, kitą- tiesiog uždėkite ant sijono, dar kitą- ant palaidinės uždėkite diržą – štai turite tris skirtingus idealius įvaizdzius trims skirtingoms dienoms darbe!


3. Viskas slypi detalėse.

Rinkitės languotą, taškuotą, su ornamentais ar ažūrinės tekstūros pieštukinį sijoną - jis atrodys puošniai ir elegentiškai bei tiks visoms progoms. Odinis arba odos imitacijos pieštukinis sijonas atrodys išskirtinai puošniai ir seksualiai. Apsivilkusi tos pačios spalvos viršutinė dalį, atrodysite, jog vilkite vienos dalies klasikinę suknelę. O Užsidėjus sportinius marškinėlius ir kepuraitę, pieštukinis sijonas kaipmat taps sportinio stiliaus dalimi - štai tiek spalvų turi šis iš pažiūros paprastas sijonas!


4. Pieštuko sijoną derinkite su paryškintu pagrindu.

Vienas geriausių dalykų, susijusių su pieštuko formos sijonu, yra tai, kad jį galite dėvėti su beveik bet kuo. Sijonas gali būti kilstelėtas aukštyn arba žemyn, priklausomai nuo to, kokius marškinius ar palaidinę su juo dėvite. Piešto formos sijoną derinkite su ryškia mėlyna palaidine ar drąsia gėlėta palaidine su V formos iškirpte - abu variantai bus puikus pasirinkimas. 


5. Pabrėžkite juosmens liniją diržu.

Priderinus diržą, ties juosmens linija sukuriama vientisa išvaizda, nes susilieja linija, kurioje susitinka sijonas ir marškiniai. Paryškinus juosmens liniją, taip pat galite drąsiai parodyti ir pabrėžti savo nuostabius išlinkimus. Įvaizdžiui pakoreguoti, atitinkamai rinkitės sau labiau tinkantį siauresnį arba platesnį dirža. Diržas gali būti su plačia sage, taip dar labiau atkreipsite dėmėsį į savo nuostabios formos plius dydžio taliją.


6. Naudokite trumpą kaklo papuošalą, kad suteiktumėte savo įvaizdžiui asmeniškumo ir išskirtinumo.

Vėrinys yra puikus būdas populiariam įvaizdžiui pridėti individualų stilių. Trumpas vėrinys pritrauks akį į veidą ir papildys pieštukinio sijono eleganciją. Kviečiame pažvelgti į įvairius sukurtus stilius, pasitelkiant pieštukinio sijono pagalbą.