Menu
Krepšelis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkantiems virš 50 Eur

Tinklaraštis

02 gruod. Kaip pasirinkti suknelės dydį
1 2339
Kaip teisingai pasirinkti suknelės dydį. Tai gali būti labai apmaudu, kai užeisite į parduotuvę ir turėsite matuotis  suknelę po suknelės, kad nustaty..
24 lapkr. Dideliu dydžių drabužiai: ką dėvėti, jei esate didelio dydžio ir esate vyresnė nei 50 metų
Simona 0 1684
"Ar tai aš, ar dizaineriai pametė siužetą? Kas atsitiko su nebrangiais elegantiškais drabužiais, kuriuos galėčiau dėvėti aš – 54 dydžio ir 60 metų amž..
02 gruod. Spalvų tendencijos 2021 m.
0 1472
2021 m. pavasaris bus laimingas ir ryškus! Šių metų spalvų paletė atspindi paskutinius audringus metus ir suteikia žmonėms atgimimo jausmą, kuris šiu..
03 spal. Kaip išsirinkti tobulą plius dydžio suknelę?
0 1465
Šiais laikais ieškoti plius dydžio suknelės yra daug lengviau nei anksčiau. Laikui bėgant mados pasaulis pasikeitė ir šiuo metu prisitaiko ir plečiasi..
10 gruod. Ar tinka didesnių dydžių moterims pieštuko formos (pieštukiniai) sijonai?
0 1158
Ar tinka didesnių dydžių moterims pieštuko formos (pieštukiniai) sijonai?Pamiršk , ką girdėjai! Pieštukiniai sijonai puikiai atrodo visiems kūno tipam..
10 gruod. Didesnių dydžių leginsai (tamprės, timpės). Kaip jas vilkėti?
0 946
Didesnių dydžių leginsai (tamprės, timpės). Kaip jas vilkėti? Leginsai (tamprės, timpės) yra aptemptos ir parodo visas figūros linijas, todėl plius dy..
13 rugs. Didelių dydžių sijonai - kaip išsirinkti sau tinkamiausią?
0 563
Didelių dydžių sijonai - kaip išsirinkti sau tinkamiausią?Kai perkate plius dydžio sijonus ar aplamai bet kokius kitus didelių dydžių drabužius, geria..
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)